Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankara Masaj

  • Listelenen: 2 Mart 2019 14:29
  • Bitiş tarihi: 862 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Ankara Masaj

Ankara Masaj konusunda hizmet veren kadınlar, bu işi hakkı ile yerine getiriler. Güzellikleri dillere destandır. İşlerinde çok başarılı olduklarını söylemek gerekiyor. Her türlü masajı iyi bilirler. Sihirli elleri ile bunu gerçekleştirirler. Tatmin etme konusunda uzman olduklarını söylemek gerekiyor. Her türlü talep ve isteği hemen yerine getiriler. Kesinlikle sizi reddetmezler.

Masaj hizmetleri Nelerdir?

En çok tercih edilen masaj türleri arasında ilk sırayı klasik almaktadır. Yağlı bir şekilde yapılır. Vücudun her bölgesine uygulanır. Genellikle ayak kısmından başlar. Sonrasında bacak bölümünden yukarı çıkarak devam eder. Her bölgenize bayanın elleri ile masaj uygulanır. Bu şekilde komple bir rahatlama mümkündür. Son yıllarda spora olan ilginin artması ile beraber bu tip bir masaj da ortaya çıkmıştır. Daha zinde hissetmenizi sağlar. Çok enerjik olmanıza katkıda bulunur.

Fantezi sahipleri ise sultanlara layık olan masajı seçebilirler. Seansa aynı anda iki kadın masöz girmektedir. Böylelikle 4 el üzerinden hizmet verirler. Bu sayede alacağınız zevk tam anlamı ile paha bilmezdir. İsveç masajı gibi bir opsiyon da söz konusudur. Son yıllarda popüler hale gelmiş olan çikolata masajını unutmamak gerekiyor.

Salon Oldukça Temiz

Ankara Masaj salonu son derece temiz olması ile öne çıkar. Hiç bir şekilde hijyen sorunu söz konusu değildir. Aynı zamanda her çeşit konfor da düşünülmüştür. Tüm kullanılan havlu ve terlikler size özeldir. Bunun yanı sıra odalarda duş alma imkanı da vardır. Özellikle keyfine çok düşkün olan beyler için jakuzi de söz konusudur. Masaj yatağı özeldir. Loş bir ışık altında ve sessiz bir ortam içinde masajınızı olabilirsiniz. Bu şekilde benzersiz duyguları yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Ankara Masaj hizmeti veren bayan ile görüşmek çok zor değildir. Bunun için mutlaka bir randevu almak lazım. Onun çalışma saatlerine göre bunu yapmak mümkündür. İstediğiniz masajı seçebilirsiniz. Seans, saat ve daha uzun süreli türleri vardır. Ayrıca ücretler çok fazla değildir. Böylelikle hem tatmin olabilir hem de her konuda büyük bir rahatlama duygusunu yakalayabilirsiniz.

Listing ID: 1135c7a68a9b11a5

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz