Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Balgat Masöz

  • Listelenen: 28 Şubat 2019 11:09
  • Bitiş tarihi: 828 Gün, 3 Saat

Tanıtım:

Balgat Masöz

Masöz ile masaj hizmeti almak bir erkek için en güzel tecrübelerin başında gelmektedir. Masaj birçok değişik faydası ile bilinir. Ruhu dinlendirir. Kasılmış olan vücut bölgelerinin açılmasını sağlar. Daha zinde hissetmenize yardımcı olur. Bu şekilde çok enerjik olmanız mümkündür. Balgat Masöz, bu konularda uzmandır. Sertifika almıştır. Her türlü masajı verebilecek kapasitesi vardır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve erkeklerin taleplerini asla geri çevirmez.

Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Masaj hizmetleri konusunda çok farklı opsiyonların olduğu bilinmektedir. Beylerin en çok tercih ettiği klasik masaj adı ile bilinmekte. Buna kısa sürede rahatlama söz konusudur. Sporcu masajı son yıllarda çok ilgi görmektedir. Spor salonlarına gidenlerin sayısı çoğaldığı için bu hizmetten faydalanan kişi sayısı artmıştır. Hem spor öncesinde hem de sonrasında yapılabilir. Bu açıdan bakıldığı zaman büyük faydaları vardır.

Bir diğer masaj türü ise İsveç adı ile bilinir. Sadece bayan masözün avuç içleri ile uygulanmaktadır. Bu yönü ile oldukça özeldir. Harem masajı, zevki ikiye katlamak isteyen kişiler için harika bir seçimdir. Çünkü iki Balgat masöz aynı anda dahil olmaktadır.

Masaj Nasıl Uygulanır?

Ayaktan başlayan masaj hizmeti yukarı doğru yavaş yavaş çıkar. Her bölge üzerinde masöz tarafından değişik teknikler uygulanır. Ovalama, sıkma, okşama gibi metotlar söz konusudur. Kesinlikle canınız yanmaz. Hatta masaj oldukça rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Ayrıca yağ kullanımı söz konusudur. Vücudunuz üzerinde daha kaygan bir yapı için bunu tercih etmek şarttır. Aroması çok güzeldir.

Masaj Salonunun Özellikleri Nelerdir?

Masaj salonu çok temizdir. Hijyen ilkelerine göre tasarlanmıştır. Duş almak için her odaya jakuzi veya duşakabin koyulmuştur. Temiz havlu mevcuttur. Peştamal, terlik ve diğer ürünler de hijyeniktir.

Masaj Ücretleri Nasıldır?

Balgat masöz pahalı değildir. Çünkü verdiği kaliteli hizmetten herkesin yararlanmasını ister. Ancak masaj çeşidine ve bunun süresine göre bir fiyatlandırma yapılmıştır. Örneğin yarım seans ya da klasik masaj adı ile verilen hizmet çok ucuzdur. Harem masajı ise biraz daha pahalıdır. Farklı opsiyonlar vardır. Mutlaka randevu alınmalıdır. Para ise işlem sonrası peşin ödenir.

Listing ID: 6755c77962146ac7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz