Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Balgat Yırtıcı Masöz Reyhan

  • Listelenen: 7 Mart 2019 09:37
  • Bitiş tarihi: 867 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Balgat Yırtıcı Masöz Reyhan

Balgat Masöz, günün getirmiş olduğu yorgunluğu atmak isteyen beyler için hizmet vermektedir. Ankara’nın bu nezih semtinde çalışırlar. Her tip masajı başarılı bir şekilde uygulamaları ile bilinirler. Bayanlar, güzellikleri ile dikkat çekerler. Günlük bakımlarını yaparlar. Ellerini sihirli bir şekilde kullanabilme yeteneğine sahiptirler. Eğitimden geçmiştirler. Hepsinin özel sertifikası vardır. Ayrıca müşteri taleplerini her zaman göz önünde bulundururlar. Tek amaçları ise sizin salondan mutlu ve tatmin olmuş bir şekilde ayrılmanızı sağlamalarıdır.

Bayan Masöz Hizmetleri Nelerdir?

Bayan masöz Reyhan çok farklı hizmetleri başarılı bir şekilde vermesi ile bilinmektedir. Her masaj  konusunda uzmandır. Örneğin klasik masajı ondan talep etmeniz mümkündür. Başarılı bir şekilde yerine getirecektir. İsveç masajını çok iyi yaptığını söylemek gerekiyor. Avuç içlerini doğru yerlerde kullanmakta ve bu şekilde rahatlamanızı sağlamaktadır.

Sporcu masajı ise bir diğer opsiyon olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak sultan masajı da mevcut. Tek bir bayanın yeterli olmadığını düşünen beyler. İki kadın ile seansa dahil olabilirler. Sıcak taş masajını da unutmamak gerekiyor. Daha farklı ve uzak doğu kökenli masaj türleri de söz konusu.

Bayan Masöz Ücretleri Nasıldır?

Balgat masaj evde çok pahalı olmayan fiyatları ile erkek müşterilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır. Masaj çeşidi ve süreye göre ücretlendirme değişiklik göstermektedir. Fakat bütçenizi sarsmayacak bir yapıda olduğunu söylemek mümkündür. Saat, seans ve değişik zaman dilimleri boyunca masaj olabilirsiniz.

Masaj Salonu Nasıldır?

Salon son derece kaliteli olan fiziki yapısı ile dikkat çekmektedir. Birçok ayrıntı düşünülmüştür. Özellikle odalar ferahtır. Masaj sırasında ise loş bir ışık kullanılır. Böylelikle son derece farklı bir atmosfer söz konusudur. Odaların tümünde hem banyo yapma ve duş alma imkanı söz konusudur. Ayrıca jakuzi de bulunur.

Masaj Nasıl Uygulanmaktadır?

Masajın uygulanması çok değişik teknikler gerektirmektedir. Bu konuda bayan masözün işinde uzman olduğunu bilinir. Ellerini sihirli bir şekilde kullanmaktadır. Balgat masöz bayan, kesinlikle yağ kullanır. Bu yağ sıradan değildir. İçinde özel aromalar vardır. Vücudu kaygan hale getirmektedir. Bu şekilde daha iyi bir sonuç almak mümkündür.

162 total views, 2 today

  

Listing ID: 8165c80bb1966a2e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz