Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çankaya Eve Gelen İranlı Masöz Armita

  • Listelenen: 12 Mart 2019 09:58
  • Bitiş tarihi: 53 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Merhaba ben iranlı masöz Armita,

Yoğun bir günün ardından briaz gevşemek istiyorsanız Çankaya evde masöz hizmeti alabilirsiniz. Masaj basınç ile oldukça yakındır. Yani vücudun belirli bölümlerine belirli basınçlar yapılması gerekiyor. Fakat bu basınçların kişiden kişiye değişkenlik gösterdiğini unutmamak gerekiyor. Eklemler, iskelet sistemi, sinir sistemi, kas sistemi yapılan basınçlar sayesinde daha hızlı hareket ediyor ve iyileşme sağlanıyor. Masajın temel amacı budur. Bunun yanında alternatif tıp olarak da kabul edildiği konular bulunuyor. Bu nedenle masöz bayan seçiminde çok dikkatli olmak gerekiyor. Masaj yapılırken kullanılan yağların çeşitlerini de dikkatli seçmek gerekiyor. Hem deriyi yumuşatmak hem de vücudu rahatlatmak için lavantalı olan yağların kullanılması daha doğru oluyor. Kişisel bir seçim yaparak nasıl bir yağ kullanmak istediğinizi masözünüze iletebiliyorsunuz.

Masajın Ruhani Etkisi Sizi Mutlu Edecek

Hem vücut hem de ruh sağlığı için ara sıra masaj yaptırmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Masaj yaptırırken masajdan maksimum verim alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Çankaya masöz seçimine çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğitim her şeydir. Masaj eğitimi alan kişilerden hizmet almalısınız.

Masaj Ortamı Nasıl Olmalı

  • Bulunduğunuz odanın hafif bir loşluk sergilemesi, dinlenme açısından önemli bir konudur.
  • Aynı zamanda odanın hoş kokuya sahip olması gerekiyor. Koku, ruhu dinlendiren en önemli parametredir.
  • Masör ya da masöz seçimini doğru yapmalısınız. Vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu bilen biri her zaman daha verimli olacaktır.

Masajda Her Zaman Zirvede Olacaksınız

Masaj yaptırmak istiyorsanız bütçenizi ona göre ayarlamalısınız. Bütçeyi etkileyen en önemli durumlardan biri seansın uzunluğudur. Masaj seansı ne kadar uzun olursa ödenecek tutar da o kadar yüksek olacaktır. Aynı zamanda ofisinizde ya da evinizde masaj yaptırmak istiyorsanız masaj salonunda ödeyeceğinizden daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak, hem mental olarak hem de fizikken dinlenebilmek, daha rahat edebilmek için masaj her zaman çok önemlidir. Çankaya masöz bayan ne kadar eğitimliyse o kadar yüksek verim alırsınız. O nedenle size masaj yapacak olan kişilerin ne gibi özellikleri var, ne gibi eğitimler almış diye araştırmanız lehinize olacaktır.

 

123 total views, 2 today

  

Listing ID: 4925c8756ea216b2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz