Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çankaya Masöz Bayan

  • Listelenen: 27 Şubat 2019 11:13
  • Bitiş tarihi: 827 Gün, 3 Saat

Tanıtım:

Çankaya Masöz Bayan

Masaj yaptırmak artık bir zorunluluktan çok ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü birçok kişi gün içinde ağır ve yorucu işlerde çalışmaktadır. Bundan dolayı kas gruplardan birtakım kasılmalar ortaya çıkar. Bundan dolayı Çankaya Masöz Bayan ile görüşmek bir randevu almak gerekmektedir. Birbirinden güzel kadınların çalıştığı salonda verilecek olan hizmet son derece kalitedir.

Salon Son Derece Hijyenik

Bayan masözün çalışmış olduğu yerde temizlik sorunu yok. Çünkü hijyene büyük bir önem veriliyor. Kişiye özel eşyalar var. Havluları ilk defa siz kullanıyorsunuz. Odalar çok temiz. Masaj yatağı periyodik olarak hijyen açısından uygun hale getiriliyor. Her seans odasında ise özel bir şekilde duş alma imkanı söz konusu. Ayrıca dileyen kişiler için jakuzi imkanı da söz konusu. Yani beylere özel bir biçimde her türlü ayrıntının düşünüldüğünü görmekteyiz.

Her Türlü Masaj Hizmeti Var

Çankaya Masöz Bayan, klasik olarak bilinen masajı çok iyi bir şekilde yapmakta. Bu konuda sertifikası var. Bel ya da boyun bölgesinde sorun yaşayan kişiler için medikal olarak bilinen bir masaj türü de söz konusu. Bu şekilde hissettiğiniz acılar, kısa bir süre içinde dinebiliyor. Düzenli olarak spor yapan kişiler için sporcu masajı söz konusu. Bunlara ek olarak tatmin olmak isteyen beylere birtakım özel masaj hizmetleri de sunulmakta. Yağlı bir şekilde ellerini kullanan bayan, en mahrem yerlerinize bile dokunuyor. Böylelikle rahatlamanız çok zor olmuyor.

Son dönemde çok popüler bir hale gelen çikolata masajı ile harika bir şekilde hissedebilirsiniz. Farklı taşlar ile uygulanan daha değişik rahatlama türleri de söz konusu. Böylelikle vücudunuzun özel enerji bölgeleri üzerinde yaratılan güç ile daha enerjik hissetmeniz son derece kolay.

Randevu Almak Çok Kolay

Çankaya Masöz Bayan ile görüşme yapmak için mutlaka randevu almak gerekiyor. Çünkü kadınlar çok yoğun ve meşgul olabiliyorlar. Telefon ile en az birkaç saat öncesinden ne zaman geleceğinizi söylemelisiniz. Ücretler ise çok yüksek değil. Önemli olan hangi evde masaj tipini seçtiğiniz. Ayrıca seans süresi, ödeyeceğiniz para miktarını belirliyor.

Listing ID: 7285c76456d279c3

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz