Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çankaya Masöz Nilüfer

  • Listelenen: 5 Mart 2019 11:37
  • Bitiş tarihi: 865 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Çankaya Masöz Nilüfer’den Evde Masaj Hizmeti

Evde masaj hizmeti almak son dönemde çok popüler bir hale gelmiştir. Birçok beyefendi, yaşamış olduğu yerde daha rahat hissetmektedir. Bunun için Evde Masaj seçeneği aktif hale gelmiştir. Ankara’nın en güzel semtlerinden birisinde olan bu muhit içinde, masaj hizmetini başarılı olarak veren onlarca kadın vardır. Randevu ayarlayarak onları kendi evinize davet etmeniz çok zor değildir. İşinde uzman olan kadınlar, aynı zamanda sertifika sahibidirler.

Hangi Masaj Türleri Söz Konusudur?

Masaj konusunda işinin ehli olan kadın, değişik birçok opsiyon sunar. Son yıllarda spor salonuna gidenlerin sayısında çok büyük bir artış söz konusudur. Bu kişilerin mutlaka sporcu masajı yaptırmaları gerekmektedir. Masöz bunu başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Klasik ise en basit ve sade olanıdır. Günün yorgunluğunu atmak isteyen beyler için çok idealdir. Çok yavaş yapılır ve böylelikle alınacak haz da katlanmış olur.

Harem ya da sultan masajı ise en büyük zevki verdiği için çok popüler bir hale gelmiştir. Tek bir kadın ile değil. İki bayan ile yapılmaktadır. Evde masaj sayesinde bu tip bir hizmeti almak çok zor olmayacaktır. Buna ek olarak çikolata masajı, taş masajı ve İsveç masajı da söz konusudur. Çankaya evde masaj, yağ kullanarak masajı gerçekleştirmekte sizi rahatlatmaktadır. Kullanılmış olan yağlar hem doğal hem de çok güzel kokuludur.

Evde Masaj Avantajları Nelerdir?

Evde masajın sunmuş olduğu en büyük avantaj rahatlıktır. Çünkü bu şekilde çok rahat ve yabancısı olmadığınız bir ortam içinde hizmet alabilirsiniz. Sizin evinizde ve kendi yatağınızda masaj yaptırmak, büyük bir hazzı da beraberinde getirecektir. Sağlık ve hijyen konusunda kafanızda bir soru işareti kalmayacaktı. Seans süresini, yaşamış olduğunuz bu yerde arttırma şansınız vardır.

Masöz bayan Nilüfer, farklı ücretlendirmeler ile dikkat çeker. Çok pahalı değildir. Ancak evde alınan bir masaj hizmeti özel olduğu için doğal olarak bir fiyat farkı söz konusudur. Süre ise sizin isteklerinize göre değişiklik göstermektedir. Seans, saat ve daha değişik opsiyonlar masöz tarafından size sunulmaktadır.

 

194 total views, 3 today

  

Listing ID: 3755c7e34f13058c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz