Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kızılay Masaj Fırsatları

  • Listelenen: 8 Mart 2019 10:11
  • Bitiş tarihi: 868 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Kızılay Masaj Fırsatları

Son yıllarda masaja olan ilginin arttığı bilinmektedir. Bundan dolayı birçok masaj salonu faaliyete başlamıştır. Ankara’da ikamet edenler, kentin en merkezi yerinde olan Kızılay masaj salonu sayesinde kısa süre içinde rahatlayabilirler. Artık bir ihtiyaç haline gelen masaj ile adeta yeniden doğmuş gibi hissetmek mümkündür. Bunun için temiz ve hijyenik olan salona gidebilirsiniz. İşinin ehli olan bayanlar, size kısa sürede bir rahatlama duygusu vereceklerdir.

Bayan Masöz Hizmetleri Nelerdir?

Bayan masöz, İsveç masajını çok güzel bir şekilde yapar. Bunu gerçekleştirirken avucunun iç kısmını kullanır. Bu alternatif özellikle ABD’de son derece popülerdir. Türkiye’de de ilgi görmektedir. Sporcu masajı bir diğer opsiyondur. İsteyen erkekler ise klasik masaj ile hemen rahatlayabilirler. Buna ek olarak ülkemize özgü olan harem masajı da vardır. Yani bir kadın yerine seansa iki kadın katılmaktadır. Bu şekilde daha kısa sürede tatmin olmak, rahatlamak ve gevşemek mümkün olacaktır. Ayrıca sıcak taş masajı ve daha değişik hizmetler de mevcuttur.

Bayan Masöz Ücretleri Nasıldır?

Kızılay masaj fırsatları ücret konusunda genellikle çok yüksek bir fiyatlandırma yapmaz. Bütçenizi sarsmayacak bir fiyat listesi vardır. Masaj türü ve seans zamanına göre değişiklik göstermektedir. Ancak pahalı olmadığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Böylelikle istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Masaj Salonu Nasıldır?

Hijyen ve temizlik açısından bir sorunu olmayan masaj salonunda her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Havlular temizdir. Her müşteri için farklı havlu verilir. Aynı zamanda terlikler için de aynı durum söz konusudur. Duş alabileceğiniz yerler vardır. Tuvalet mevcuttur. Fantezi sahibi müşteriler, jakuzi içinde keyifli bir zaman geçirebilirler.

Masaj Nasıl Uygulanmaktadır?

Masaj uygulamaları genellikle standarttır. Başarılı bir şekilde masaj için mutlaka vücudun kaygan olması gerekmektedir. Bundan dolayı özel bir yağ tercih edilir. En güzel kokulan aromalar ile hazırlanmıştır. Cilde faydası vardır. Daha pürüzsüz bir cilt elde etmenizi sağlar. Vücudun her bölgesine bu yağ sürülür. Bayan masöz daha iyi hareket eder. Mahrem bölgelerde de elini gezdirir. Daha önce tatmamış olduğunuz duyguları size sunar. Kızılay masöz fırsatları bu konuda başarılıdır.

 

153 total views, 2 today

  

Listing ID: 9715c8214cc4427d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz