Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kızılay Masöz Bayan

  • Listelenen: 1 Mart 2019 19:59
  • Bitiş tarihi: 861 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Kızılay Masöz Bayan

Kızılay Masöz Bayan, erkeklerin kasılmış olan tüm vücutlarını açma konusunda son derece başarılıdırlar. Ankara’nın en merkezi yeri olan Kızılay semtinde bulunan özel bir salon içerisinde hizmet verirler. Birçok değişik evde masaj yapma konusunda uzmandırlar. Tecrübelerini konuştururlar. Müşterilerinin taleplerini hiç bir zaman göz ardı etmezler. Memnun edebilmek için çok değişik teknikler tercih ederler ve hepsi özel olarak eğitim almıştır.

Bayan Masöz Hizmetleri Nelerdir?

Hizmette sınır yoktur. Her türlü masaj söz konusudur. Klasik masaj almak kolaydır. Bunu dile getirmek gerekmektedir. Böylelikle rahatlamanız mümkün olacaktır. Sporcu masajı yapılır. Zinde hissetmek, enerji toplamak için tavsiye edilmektedir. Sultan masajı ise özeldir. Çünkü tek bir kadın yoktur. İki bayan seansa girmektedir. Bu şekilde alacağınız hizmetin kalitesi artmış olacaktır.

İsveç masaj, bayan masöz tarafından avuç içleri ile yapılır. Bu özelliği ile farklıdır. Ayrıca sıcak taş masajı sayesinde uzak doğunun egzotik havasını yakından hissetmeniz hiç de zor olmayacaktır. Önemli olan ise nasıl bir masaj hizmeti almak istediğinizdir.

Bayan Masöz Ücretleri Nasıldır?

Kızılay masöz bayan, değişen ücretleri ile bilinmektedir. Genel olarak çok pahalı değildir. Bütçenizi sarsmaz. Ancak satın alınmak istenen masaj türüne göre değişiklik göstermektedir. Buna ek olarak zaman önemli bir kriterdir. Yarım seans, tam seans, birkaç saat gibi opsiyonlar üzerinden seçim yapabilirsiniz. Ödeme peşin olarak yapılmalıdır. Gitmeden önce mutlaka randevu almak şarttır.

Masaj Salonu Nasıldır?

Temizliğe önem veren beyler, bu masaj salonunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Çünkü her anlamda kusursuzdur. Birçok ayrını düşünülmüştür. Jakuzi hizmeti vardır. Ayrıca duşakabin tercihi de yapılabilir. Özel havlu, terlik mevcuttur. Kurutma makinesi ile duş sonrası saçlarınızı kurutabilirsiniz. Oldukça hijyenik bir mekandır.

Masaj Nasıl Uygulanmaktadır?

Kızılay masöz bayan, uygulama sırasında yağ kullanır. Özel bir şekilde üretilmiştir. Meyve aromaları ile zenginleştirilmiştir. Çok güzel kokmaktadır. Vücudun her bölgesine sürülmektedir. Ayaklardan başlanır. Yukarı doğru devam edilir. En mahrem yerler unutulmaz. Çünkü masöz için bir sınırlama söz konusu değildir. Bu şekilde tatmin olma şansınız her zaman vardır.

 

143 total views, 2 today

  

Listing ID: 3665c79646d2966a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz