Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kızılay Masöz

  • Listelenen: 25 Şubat 2019 22:05
  • Bitiş tarihi: 850 Gün, 12 Saat

Tanıtım:

Kızılay Masöz

Masaj yaptırmak erkekler için oldukça rahatlatıcı bir işlemdir. Özellikle gün içinde çok yoğun bir biçimde çalışan beyler, bayanların sihirli elleri sayesinde gerilmiş olan kaslarının açıldıklarını görecekler. Masaj hem fiziki hem de ruhsal anlamda birçok avantaj sağlar. Kızılay Masöz, sizin çok daha iyi hissetmenizi sağlar. Her türlü işte performansınızın artmasını sağlar. Zinde olmak mümkündür.

Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Değişik masaj türleri içinde yer alan opsiyonların çok fazla olduğunu görmekteyiz. Thai masajı bunların başında gelir. Giyinik olarak yapılır. Baskıya dayalıdır. Sporcu masajı büyük bir ilgi görmektedir. Düzenli spor alışkanlığı olanlar için hem etkinlik öncesinde hem de sonrasında tercih edilebilir. Klasik masaj en bilinenidir.

Ayrıca sadece belli bölgeler için masaj talebinde bulunmak mümkündür. Genellikle beylerin büyük bir kısmı bel, boyun, baş ya da bacak bölgelerine özel bir masaj isterler. Harem masajı ülkemizde çok popülerdir. En az 2 bayanın katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Masaj Nasıl Uygulanır?

Kızılay masöz, masajı gerçekleştirirken her bölgenize bu hizmeti vermektedir. Hatta en mahrem yerlerinizin üzerinde bile eli ile gezinir. Bunu yaparken özel bir yağ kullanır. Bu yağın en önemli özelliklerinden birisi doğal olmasıdır. Çok güzel kokar ve cildi pırıl pırıl yapar. Böylelikle masöz bayan daha iyi bir şekilde vücudunuzun üzerinde hareket eder.

Masaj Salonunun Özellikleri Nelerdir?

Masaj salonu içinde tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Odalarda saç kurutma makinesi bulunur. Seans öncesinde ya da seans sonrasında duş alma imkanı vardır. Tamamen her müşteriye özel bir şekilde terlik ve havlu sağlanır. Buna ek olarak peştamal da hijyenik açıdan kusursuzdur. Güvenilir olan salona gönül rahatlığı ile gidebilir ve istediğiniz masaj hizmetini alabilirsiniz.

Masaj Ücretleri Nasıldır?

Kızılay masöz ile alacağınız hizmetin ücreti çok pahalı değildir. Maddi anlamda en uygun olanı klasik masaj adı ile bilinmektedir. Fiyat, masaj türüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca ne kadar süre boyunca masaj olmak istediğiniz de çok önemlidir. Salona gelmeden önce mutlaka bir randevu almak şarttır. Ayrıca ödemelerin peşin yapıldığını unutmamak gerekiyor.

161 total views, 2 today

  

Listing ID: 4595c743b9518a23

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz