Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Çankaya Masöz

Çankaya Masöz

Çankaya Masöz, oldukça yorgun olan ve rahatlamak isteyen kişiler için hizmet vermektedir. Son derece bakımlı olan bayanlar ile bu hizmet gerçekleştirilmektedir. Özel bir salon içinde seans mantığı ile masajınızı yaptırmanız mümkündür. Birbirinden güzel ve alımlı olan kadınların tümü sertifika sahibidir. İşlerinde tam anlamı ile uzmandırlar. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarlar. Vücudunuzun her bölümü üzerinde yağlı masaj hizmeti verilir.

Bayan Masöz Hizmetleri Nelerdir?

İsveç masajı, birçok kişinin favorisi haline gelmiştir. Hem sağlıklı hem de zinde tutan bir masaj türüdür. Vücudun belli bölgelerine uygulanır. Kan dolaşımını hızlandırır. Bunun yanı sıra enerjinizi geri kazanmanızı sağlar. Bu açıdan bakıldığında harika bir deneyim anlamına gelmektedir.

Klasik masaj türü ise çok popüler bir hale gelmiştir. Vücudun her alanına uygulanır. Hemen gevşeme olmaktadır. Harem masajı iki bayanın katılımı ile gerçekleşmektedir. Aynı anda dört el çalışır. Her bölge bundan nasibini alır ve rahatlar. Sporcu masajı ise gerek profesyonel gerek amatör bir şekilde spor ile uğraşan kişiler için iyi sonuç vermektedir.

Bayan Masöz Ücretleri Nasıldır?

Çankaya masöz çok pahalı değildir. Çünkü fiyatlar aşağıdadır. Elbette seans süresine göre değişik ücretler talep edilebilmektedir. Buna ek olarak hangi masajı istiyorsanız, ona göre para ödemeniz gerekmektedir. Bunun karşılığında al

Masaj Salonu Nasıldır?

Çankaya masaj evde son derece konforludur. Güvenli olduğu için rahatlıkla gidebilirsiniz. Bayan masözün çalıştığı bu yerde tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Havlular temiz bir şekilde kişiye özel olarak verilir. Ayrıca duş almanız için hem jakuzi hem de duşakabin söz konusudur. Buna ek olarak  masaj yatağı hijyeniktir. Tüm bu fırsatlardan ve hizmetlerden faydalanmak için salonu arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Masaj Nasıl Uygulanmaktadır?
Çankaya masöz, işini nasıl yapacağını çok iyi bilmektedir. Bunun için değişik teknikleri devreye sokar. Bunu gerçekleştirirken özel bir yağdan yararlanır. Buna masaj yağı ismi verilir. En güzel aromalardan hazırlanmıştır. Vücudun her bölümünü kaygan hale getirdiği için ortaya koymuş olduğu sonuç harikadır. Bayan masöz elleri ile bunu sizin her yerinize, çok fazla olmayacak şekilde sürmektedir.

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz