Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Evde Masaj

Evde Masaj

Evde Masaj, erkeklerin en fazla tercih ettiği hizmetlerin başında gelmektedir. Kendi mekanında, güvenli bir şekilde masaj olmak isteyen beyler, güzel bir bayan masöz ile görüşebilirler. Bunun için randevu talep etmek şarttır. Çekicilikleri ile göz dolduran bayanlar, masaja dair her türlü bilgiye sahiptirler. Farklı birçok masajı uygulayabilirler. Temizliğe büyük bir önem verirler. Tatmin etme konusunda engin tecrübeleri vardır. Sihirli elleri ile size rahatlama hissi vermektedirler.

Evde Masaj Avantajları Nelerdir?

Salon yerine masaj hizmetini evde almak erkekler için çok daha büyük bir avantaj anlamına gelir. Kafanızda hiç bir şekilde soru işareti kalmaz. Güvenlik problemi yaşanmaz. Temiz bir ortamda ve evinizin sıcaklığında masaj olabilirsiniz. Ayrıca bayan ile baş başa kaldığınız için aranızda çok daha samimi bir hava oluşur. Bu avantajlardan faydalanmak mümkündür.

Masaj Türleri Nelerdir?

Evde masaj türleri çeşitlidir. Sultan masajı en özel olanıdır. Bir kadın ile değil birbirinden güzel iki kadın ile verilen bir hizmettir. Bu yönü ile baştan çıkarıcıdır. Kadınlar tam anlamı ile sizin emrinizdedir. Değişik taleplerinizi hemen yerine getirme konusunda çok başarılıdırlar. Klasik masaj çok basit olsa da, ortaya çıkardığı sonuçlar itibari ile çok idealdir. Gevşeme ve rahatlama sağlar.

Sporcu masajı da mevcuttur. Spor yapan kişiler için  gereklidir. Hem enerjinizi toplarsınız hem de zinde hissedersiniz. Buna ek olarak avuç içi ile yapılan İsveç masajını da unutmamak gerekiyor. Son dönemde çok popüler bir hale gelmiştir. Taş masajı ise uzak doğu kökenlidir. Masözler bunu uygulama konusunda çok iyidirler.

Masaj Nasıl Uygulanır?

Masajda kesinlikle yağ kullanımı vardır. Çünkü bayan masöz bu sayede çok daha rahat hareket edebilmektedir. Mevcut yağ çok abartıya kaçmadan uygulanır. Her bölgeye yedirilir. Böylelikle daha iyi bir hizmet verilir.

Masaj Ücretleri Nasıldır?
Evde masaj, verilen hizmetin çok kaliteli olmasından dolayı biraz daha farklı fiyatlandırılmıştır. Çünkü bayan masöz direkt olarak sizin evinize gelecektir. Ona mutlaka güven vermeniz gerekmektedir. Ayrıca seans süresi, fiyat üzerinde belirleyicidir. Buna göre ödeme yapmanız şarttır.

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz