Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kızılay Masöz

Kızılay Masöz

Kızılay Masöz, stresten dolayı yorgun hisseden ve rahatlamak isteyen erkekler için en başarılı hizmeti vermektedir. Oldukça farklı masajlar konusunda uzmandır. İşini severek yerine getirir. Son derece tecrübeli olduğunu söylemek lazım. Bu konuya dair özel bir eğitim aldıkları için işini sağlam bir şekilde yapmaktadır. Taleplerinizi açık bir şekilde onunla paylaşmanız mümkündür. Çünkü hiçbir şekilde sizi geri çevirmez. En güzel hizmeti, siz tatmin oluncaya ve rahatlayıncaya kadar yerine getirmektedir.

Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Thai masajı dünyanın en çok ilgi gören şifa yöntemlerinden birisidir. Bayan masöz bunu uygulayabilmektedir. Hem tekniğini hem de inceliklerini bilir. Bunun yanı sıra klasik masaj konusunda tecrübesi çoktur. Sporcuların artık vazgeçemediği bir rahatlama yöntemi haline gelen sporcu masajı hizmeti de verilir.

Harem masajı, iki kadının aynı anda vermiş olduğu harika bir deneyim olacaktır. 4 el devreye girmektedir. Vücudunuzun her bölümü üzerinde gezinir. Harika anları size yaşatır. Oldukça baştan çıkarıcıdır.

Masaj Nasıl Uygulanır?

Kızılay masöz bayan yağ ile masaj yaparak, rahatlamanızı sağlar. Yağın özellikleri dikkat çekmektedir. Kalıcı değildir. Su ile yıkanarak çıkar. Vücuda bir zararı yoktur. Güzel kokmaktadır. Esansı son derece etkilidir. Afrodizyak etkisi vardır. Cildi güzelleştirme konusunda çok iyidir. Bu yönü ile büyük bir beğeni toplar. Bayan masöz hizmet verirken her yerinize dokunmaktadır. Sizi kışkırtır. Aynı zamanda mahrem yerleriniz üzerinde özel teknikler dener.

Masaj Salonunun Özellikleri Nelerdir?

Kızılay mutlu son güvenilir yapısı ile bilinir. Her türlü konfor, ayrıntılı bir şekilde düşünülmüş ve uygulamaya geçirilmiştir. Odalar çok temizdir. Ayrıca düzenli olduklarını söylemek gerekiyor. Temizliğe büyük bir önem verilmektedir. Havlular günlük olarak yıkanır. Her daim temiz bir havlu sunulur. Peştamal ve terlikler de hijyeniktir. Banyo ve tuvalet ihtiyacınızı karşılayacağınız alanlar vardır. Bu yönü ile dört dörtlüktür.

Masaj Ücretleri Nasıldır?
Kızılay masöz bayan pahalı olmayan fiyatları ile beğeni toplamaktadır. Değişik masaj türleri içinde yapacağınız seçime göre para ödersiniz. Bu yönü ile seçim yapmak size kalmıştır. Seans süresi baz alınarak da bir fiyatlandırma yapılmıştır.

Bir yorum yazın

Lutfen Degerlendirme ve Sikayetinizi Yaziniz